Kanárské ostrovy v srpnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 404

Nejlevnější Kanárské ostrovy v srpnu

Nejlevnější Kanárské ostrovy v srpnu

Nejlevnější dovolenou Kanárské ostrovy v srpnu pořídíte v ubytování Cordial Green Golf. Svou rekreaci v období od 28.8. do 4.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 15 900 Kč, bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 15 % z původní ceny 18 706 Kč. Cordial Green Golf je situován v letovisku Gran Canaria. Doprava do letoviska Gran Canaria je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 90 % dle 34 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kanárské ostrovy v srpnu

Kanárské ostrovy v srpnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Royal Garden Villas v letovisku Tenerife. V období od 30.8. do 6.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 65 196 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 16 % z původní ceny 77 614 Kč. Do lokality Tenerife, kde se ubytování Royal Garden Villas nachází, se dostanete letecky, z letiště Budapešť. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Kanárské ostrovy v srpnu - nejlepší recenze

Kanárské ostrovy v srpnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 3 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Seaside Sandy Beach. V termínu od 28.8. do 4.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 200 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 18 % z původní ceny 28 293 Kč. Do lokality Gran Canaria, kde se ubytování Seaside Sandy Beach nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Kanárské ostrovy v srpnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Kanárských ostrovech.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování na Kanárských ostrovech v srpnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány, bungalovy nebo hotely. Při výběru ubytování na Kanárských ostrovech sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Kanárských ostrovech. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Kanárských ostrovech bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v srpnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Kanárských ostrovech. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Kanárské ostrovy, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Kanárské ostrovy v srpnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Kanárských ostrovech můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.