Kanárské ostrovy v říjnu - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 1352

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Kanárské ostrovy v říjnu - slevy

Nejlevnější Kanárské ostrovy v říjnu - slevy

Nejlevnější dovolenou Kanárské ostrovy v říjnu - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Laguna Park Ii. Svou rekreaci v období od 9.10. do 16.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 12 396 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 38 % z původní ceny 19 994 Kč. Laguna Park Ii je situován v letovisku Tenerife. Doprava do letoviska Tenerife je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň, Budapešť. Využijte nejlevnější First Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 90 % dle 10 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kanárské ostrovy v říjnu - slevy

Kanárské ostrovy v říjnu - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Grand Muthu Golf Plaza v letovisku Tenerife. V období od 12.10. do 19.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 12 941 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 42 % z původní ceny 22 312 Kč. Do lokality Tenerife, kde se ubytování Grand Muthu Golf Plaza nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Vídeň, Budapešť. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Kanárské ostrovy v říjnu - slevy - nejlepší recenze

Kanárské ostrovy v říjnu - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Iberostar Bouganville Playa. Recenze je udělená na základě 28 hodnotících uživatelů. V termínu od 2.10. do 9.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 25 309 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 28 % z původní ceny 35 151 Kč. Do lokality Tenerife, kde se ubytování Iberostar Bouganville Playa nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň, Budapešť. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí v oblasti Tenerife.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kanárských ostrovech?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kanárských ostrovech můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kanárské ostrovy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Chorvatsko, pobyty Jordánsko 2021 nebo například zájezdy Kapverdské ostrovy 2021 či Last Minute Kypr.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kanárské ostrovy v říjnu - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0