Kanárské ostrovy v říjnu - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 1352

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Kanárské ostrovy v říjnu - recenze - nejlepší recenze

Kanárské ostrovy v říjnu - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Hotel Aequora Lanzarote Suites. Recenze je udělená na základě 5 hodnotících uživatelů. V termínu od 20.10. do 27.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 799 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Hotel Aequora Lanzarote Suites nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí v oblasti Lanzarote.

Nejlevnější Kanárské ostrovy v říjnu - recenze

Nejlevnější Kanárské ostrovy v říjnu - recenze

Nejlevnější dovolenou Kanárské ostrovy v říjnu - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aequora Lanzarote Suites. Svou rekreaci v období od 20.10. do 27.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 22 799 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Aequora Lanzarote Suites je situován v letovisku Lanzarote. Doprava do letoviska v lokalitě Lanzarote je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 98 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kanárské ostrovy v říjnu - recenze

Kanárské ostrovy v říjnu - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Lopesan Baobab Resort v letovisku Gran Canaria. V období od 9.10. do 16.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 700 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 39 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 14 % z původní ceny 32 209 Kč. Do lokality Gran Canaria, kde se ubytování Lopesan Baobab Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kanárských ostrovech?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kanárských ostrovech můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kanárské ostrovy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Slovinsko, pobyty Srí Lanka 2021 nebo například zájezdy Thajsko 2021 či Last Minute Turecko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kanárské ostrovy v říjnu - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0