Kanárské ostrovy v říjnu - hotely - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 197

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Kanárské ostrovy v říjnu - hotely - slevy

Nejlevnější Kanárské ostrovy v říjnu - hotely - slevy

Nejlevnější dovolenou Kanárské ostrovy v říjnu - hotely - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Abora Buenaventura By Lopesan Hotels. Svou rekreaci v období od 13.10. do 20.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 21 265 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 17 % z původní ceny 25 620 Kč. Abora Buenaventura By Lopesan Hotels je situován v letovisku Gran Canaria. Doprava do letoviska Gran Canaria je v rámci této nabídky letecky, z letiště Budapešť. Využijte nejlevnější First Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 88 % dle 151 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kanárské ostrovy v říjnu - hotely - slevy

Kanárské ostrovy v říjnu - hotely - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Sheraton Fuerteventura Beach v letovisku Fuerteventura. V období od 10.10. do 17.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 929 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 92 % podle 18 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 29 % z původní ceny 33 703 Kč. Do lokality Fuerteventura, kde se ubytování Hotel Sheraton Fuerteventura Beach nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Kanárské ostrovy v říjnu - hotely - slevy - nejlepší recenze

Kanárské ostrovy v říjnu - hotely - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Bull Hotel Costa Canaria. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 13.10. do 27.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 58 554 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 9 % z původní ceny 64 345 Kč. Do lokality Gran Canaria, kde se ubytování Bull Hotel Costa Canaria nachází, se dostanete letecky, z letiště Budapešť. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí v oblasti Gran Canaria.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kanárských ostrovech?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kanárských ostrovech můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kanárské ostrovy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Malta, pobyty Mauricius 2021 nebo například zájezdy Omán 2021 či Last Minute Portugalsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kanárské ostrovy v říjnu - hotely - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.