Kanárské ostrovy v říjnu - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 1346

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Kanárské ostrovy v říjnu - recenze - nejlepší recenze

Kanárské ostrovy v říjnu - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Bull Hotel Costa Canaria. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 13.10. do 27.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 58 554 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 9 % z původní ceny 64 345 Kč. Do lokality Gran Canaria, kde se ubytování Bull Hotel Costa Canaria nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Budapešť. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí v oblasti Gran Canaria.

Nejlevnější Kanárské ostrovy v říjnu - recenze

Nejlevnější Kanárské ostrovy v říjnu - recenze

Nejlevnější dovolenou Kanárské ostrovy v říjnu - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Green Garden Resort And Suites. Svou rekreaci v období od 10.10. do 17.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 17 265 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 37 % z původní ceny 27 405 Kč. Green Garden Resort And Suites je situován v letovisku Tenerife. Doprava do letoviska Tenerife je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 96 % dle 4 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kanárské ostrovy v říjnu - recenze

Kanárské ostrovy v říjnu - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Lopesan Baobab Resort v letovisku Gran Canaria. V období od 23.10. do 3.11.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 35 200 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 39 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 16 % z původní ceny 41 905 Kč. Do lokality Gran Canaria, kde se ubytování Lopesan Baobab Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kanárských ostrovech?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kanárských ostrovech můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kanárské ostrovy. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Slovinsko, pobyty Srí Lanka 2021 nebo například zájezdy Thajsko 2021 či Last Minute Turecko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kanárské ostrovy v říjnu - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.