Kanárské ostrovy v prosinci

Zobrazeno 1-10 z celkem 1763

Nejlevnější Kanárské ostrovy v prosinci

Nejlevnější Kanárské ostrovy v prosinci

Nejlevnější dovolenou Kanárské ostrovy v prosinci pořídíte v 1hvězdičkovém ubytování Castillo Club Lake. Svou rekreaci v období od 5.12. do 12.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 12 972 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 25 % z původní ceny 17 296 Kč. Castillo Club Lake je situován v letovisku Fuerteventura. Doprava do letoviska Fuerteventura je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější na Kanárských ostrovech.

Luxusní Kanárské ostrovy v prosinci

Kanárské ostrovy v prosinci - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Seaside Grand Hotel Residencia v letovisku Gran Canaria. V období od 12.12. do 19.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 58 490 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 12 % z původní ceny 66 466 Kč. Do lokality Gran Canaria, kde se ubytování Seaside Grand Hotel Residencia nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené na Kanárských ostrovech.

Kanárské ostrovy v prosinci - nejlepší recenze

Kanárské ostrovy v prosinci - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 3 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Bull Hotel Costa Canaria. V termínu od 1.12. do 8.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 36 822 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 12 % z původní ceny 41 843 Kč. Do lokality Gran Canaria, kde se ubytování Bull Hotel Costa Canaria nachází, se dostanete letecky, z letiště Budapešť. Užijte si nádhernou zimní dovolenou na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Kanárské ostrovy v prosinci můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Kanárských ostrovech.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování na Kanárských ostrovech v prosinci? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány, bungalovy nebo hotely. Při výběru ubytování na Kanárských ostrovech sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Kanárských ostrovech. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Kanárských ostrovech bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v prosinci, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Kanárských ostrovech. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Kanárské ostrovy, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Kanárské ostrovy v prosinci levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Kanárských ostrovech můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.