Lanzarote se snídaní - Kanárské ostrovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 343

Nejlevnější Lanzarote se snídaní - Kanárské ostrovy

Nejlevnější Lanzarote se snídaní - Kanárské ostrovy

Nejlevnější dovolenou Lanzarote se snídaní - Kanárské ostrovy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Club Siroco. Svou rekreaci v období od 10.1. do 17.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 17 800 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 5 % z původní ceny 18 737 Kč. Club Siroco je situován v letovisku Lanzarote. Doprava do letoviska Lanzarote je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 92 % dle 29 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Lanzarote se snídaní - Kanárské ostrovy

Lanzarote se snídaní - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Arrecife Gran Hotel & Spa v letovisku Lanzarote. V období od 31.1. do 14.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 40 400 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Arrecife Gran Hotel & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Lanzarote se snídaní - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Lanzarote se snídaní - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 11 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Seaside Los Jameos Playa. V termínu od 20.12. do 3.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 59 800 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 4 % z původní ceny 62 292 Kč. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Seaside Los Jameos Playa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last MinuteSilvestr 2020/2021, na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech?


Termín
Víte kdy chcete do lokality Lanzarote vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování se snídaní v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Kanárských ostrovech sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Kanárských ostrovech bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování se snídaní, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Lanzarote, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Lanzarote se snídaní - Kanárské ostrovy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Lanzarote můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Lanzarote. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kypr, Madeira nebo například Malta či Mauricius.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Lanzarote se snídaní - Kanárské ostrovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.