Lanzarote - slevy - Kanárské ostrovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 1457

Nejlevnější Lanzarote - slevy - Kanárské ostrovy

Nejlevnější Lanzarote - slevy - Kanárské ostrovy

Nejlevnější dovolenou Lanzarote - slevy - Kanárské ostrovy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Mansión Nazaret. Svou rekreaci v období od 20.12. do 27.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 17 990 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 11 % z původní ceny 20 213 Kč. Mansión Nazaret je situován v letovisku Lanzarote. Doprava do letoviska Lanzarote je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Last Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 84 % dle 42 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Lanzarote - slevy - Kanárské ostrovy

Lanzarote - slevy - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Meliá Salinas v letovisku Lanzarote. V období od 31.1. do 7.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 600 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 6 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 11 % z původní ceny 31 011 Kč. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Meliá Salinas nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Lanzarote - slevy - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Lanzarote - slevy - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 4 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Barceló Teguise Beach. V termínu od 18.4. do 25.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 29 790 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 30 % z původní ceny 42 557 Kč. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Barceló Teguise Beach nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech?Výběr lokality
Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Lanzarote můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Lanzarote. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Francie, Itálie nebo například Kapverdské ostrovy či Kuba.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Lanzarote - slevy - Kanárské ostrovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.