Lanzarote - recenze - Kanárské ostrovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 1457

Lanzarote - recenze - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Lanzarote - recenze - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 5 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Aequora Lanzarote Suites. V termínu od 3.9. do 17.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 35 269 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Hotel Aequora Lanzarote Suites nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Lanzarote - recenze - Kanárské ostrovy

Nejlevnější Lanzarote - recenze - Kanárské ostrovy

Nejlevnější dovolenou Lanzarote - recenze - Kanárské ostrovy pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aequora Lanzarote Suites. Svou rekreaci v období od 11.6. do 18.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 22 929 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Aequora Lanzarote Suites je situován v letovisku Lanzarote. Doprava do letoviska Lanzarote je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 98 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Lanzarote - recenze - Kanárské ostrovy

Lanzarote - recenze - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Princesa Yaiza Suite Hotel Resort v letovisku Lanzarote. V období od 28.3. do 4.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 44 600 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 6 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 46 947 Kč. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Princesa Yaiza Suite Hotel Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech?Výběr lokality
Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Lanzarote můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Lanzarote. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Srí Lanka, Švýcarsko nebo například Tunisko či Vietnam.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Lanzarote - recenze - Kanárské ostrovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.