Lanzarote - levně - Kanárské ostrovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 1457

Nejlevnější Lanzarote - levně - Kanárské ostrovy

Nejlevnější Lanzarote - levně - Kanárské ostrovy

Nejlevnější dovolenou Lanzarote - levně - Kanárské ostrovy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Club Siroco. Svou rekreaci v období od 18.4. do 25.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 17 400 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 5 % z původní ceny 18 316 Kč. Club Siroco je situován v letovisku Lanzarote. Doprava do letoviska Lanzarote je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 92 % dle 29 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Lanzarote - levně - Kanárské ostrovy

Lanzarote - levně - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Beatriz Playa & Spa v letovisku Lanzarote. V období od 20.12. do 27.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 090 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 85 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 23 433 Kč. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Beatriz Playa & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute na Kanárských ostrovech.

Lanzarote - levně - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Lanzarote - levně - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 29 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Club Siroco. V termínu od 18.4. do 25.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 17 400 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 18 316 Kč. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Club Siroco nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech?Výběr lokality
Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Lanzarote můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Lanzarote. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Řecko, Slovinsko nebo například Srí Lanka či Švýcarsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Lanzarote - levně - Kanárské ostrovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.