Lanzarote - hotely - Kanárské ostrovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 337

Nejlevnější Lanzarote - hotely - Kanárské ostrovy

Nejlevnější Lanzarote - hotely - Kanárské ostrovy

Nejlevnější dovolenou Lanzarote - hotely - Kanárské ostrovy pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Hotel Arrecife Gran Hotel & Spa. Svou rekreaci v období od 11.6. do 18.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 22 869 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Arrecife Gran Hotel & Spa je situován v letovisku Lanzarote. Doprava do letoviska Lanzarote je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Kanárských ostrovech.

Luxusní Lanzarote - hotely - Kanárské ostrovy

Lanzarote - hotely - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Arrecife Gran Hotel & Spa v letovisku Lanzarote. V období od 11.6. do 18.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 159 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Hotel Arrecife Gran Hotel & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Lanzarote - hotely - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Lanzarote - hotely - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 5 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Aequora Lanzarote Suites. V termínu od 11.6. do 18.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 929 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Hotel Aequora Lanzarote Suites nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech?


Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Kanárských ostrovech bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Lanzarote, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Lanzarote - hotely - Kanárské ostrovy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Lanzarote můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Lanzarote. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Thajsko, Turecko nebo například Zanzibar či Bali.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Lanzarote - hotely - Kanárské ostrovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.