Lanzarote - First Minute - Kanárské ostrovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 1101

Nejlevnější Lanzarote - First Minute - Kanárské ostrovy

Nejlevnější Lanzarote - First Minute - Kanárské ostrovy

Nejlevnější dovolenou Lanzarote - First Minute - Kanárské ostrovy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Club Siroco. Svou rekreaci v období od 31.1. do 7.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 17 800 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 5 % z původní ceny 18 737 Kč. Club Siroco je situován v letovisku Lanzarote. Doprava do letoviska Lanzarote je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 92 % dle 29 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Lanzarote - First Minute - Kanárské ostrovy

Lanzarote - First Minute - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Lava Beach v letovisku Lanzarote. V období od 7.2. do 21.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 52 900 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 55 684 Kč. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Lava Beach nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Lanzarote - First Minute - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Lanzarote - First Minute - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 12 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Las Costas. V termínu od 31.1. do 7.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 26 300 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Las Costas nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Lanzarote, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Lanzarote - First Minute - Kanárské ostrovy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Lanzarote můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Lanzarote. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Slovensko First Minute, Spojené arabské emiráty First Minute nebo například Španělsko First Minute či Thajsko First Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Lanzarote - First Minute - Kanárské ostrovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.