Lanzarote - dovolená - Kanárské ostrovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 1457

Nejlevnější Lanzarote - dovolená - Kanárské ostrovy

Nejlevnější Lanzarote - dovolená - Kanárské ostrovy

Nejlevnější dovolenou Lanzarote - dovolená - Kanárské ostrovy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Mansión Nazaret. Svou rekreaci v období od 20.12. do 27.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 17 990 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 11 % z původní ceny 20 213 Kč. Mansión Nazaret je situován v letovisku Lanzarote. Doprava do letoviska Lanzarote je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Last Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 84 % dle 42 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Lanzarote - dovolená - Kanárské ostrovy

Lanzarote - dovolená - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový H10 Rubicon Palace v letovisku Lanzarote. V období od 27.12. do 3.1.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 43 090 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 3 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 12 % z původní ceny 48 966 Kč. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování H10 Rubicon Palace nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Silvestr 2020/2021, na Kanárských ostrovech.

Lanzarote - dovolená - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Lanzarote - dovolená - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 12 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Las Costas. V termínu od 20.12. do 27.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 30 400 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Las Costas nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Lanzarote, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Lanzarote - dovolená - Kanárské ostrovy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Lanzarote můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Lanzarote. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Maďarsko, Maledivy nebo například Maroko či Německo.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Lanzarote - dovolená - Kanárské ostrovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.