Lanzarote bez stravy - Kanárské ostrovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 125

Nejlevnější Lanzarote bez stravy - Kanárské ostrovy

Nejlevnější Lanzarote bez stravy - Kanárské ostrovy

Nejlevnější dovolenou Lanzarote bez stravy - Kanárské ostrovy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Mansión Nazaret. Svou rekreaci v období od 20.12. do 27.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 17 990 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 11 % z původní ceny 20 213 Kč. Mansión Nazaret je situován v letovisku Lanzarote. Doprava do letoviska Lanzarote je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Last Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 84 % dle 42 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Lanzarote bez stravy - Kanárské ostrovy

Lanzarote bez stravy - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Thb Flora v letovisku Lanzarote. V období od 4.4. do 11.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 100 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 82 % podle 25 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 11 % z původní ceny 23 708 Kč. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Thb Flora nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Lanzarote bez stravy - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Lanzarote bez stravy - Kanárské ostrovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 84 % má podle 42 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Mansión Nazaret. V termínu od 20.12. do 27.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 17 990 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 11 % z původní ceny 20 213 Kč. Do lokality Lanzarote, kde se ubytování Mansión Nazaret nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech?


Termín
Víte kdy chcete do lokality Lanzarote vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování na Kanárských ostrovech sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Kanárských ostrovech bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování bez stravy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Lanzarote, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Lanzarote bez stravy - Kanárské ostrovy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Lanzarote na Kanárských ostrovech můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Kanárských ostrovech můžete vybrat z následujících 7 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenakanary.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Lanzarote můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Lanzarote. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Turecko, Vietnam nebo například Albánie či Bulharsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Lanzarote bez stravy - Kanárské ostrovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.