Kanárské ostrovy - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 9490

Nejlevnější Kanárské ostrovy - First Minute

Nejlevnější Kanárské ostrovy - First Minute

Nejlevnější dovolenou Kanárské ostrovy - First Minute pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Globales Acuario. Svou rekreaci v období od 19.12. do 26.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 14 802 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 33 % z původní ceny 22 093 Kč. Globales Acuario je situován v letovisku Tenerife. Doprava do letoviska Tenerife je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 78 % dle 222 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kanárské ostrovy - First Minute

Kanárské ostrovy - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Lopesan Villa Del Conde Resort And Thalasso v letovisku Gran Canaria. V období od 26.12. do 2.1.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 63 378 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 30 recenzujících cestovatelů. Do lokality Gran Canaria, kde se ubytování Lopesan Villa Del Conde Resort And Thalasso nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First MinuteSilvestr 2020/2021, na Kanárských ostrovech.

Kanárské ostrovy - First Minute - nejlepší recenze

Kanárské ostrovy - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 12 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Cordial Mogan Playa. V termínu od 19.12. do 26.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 36 367 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 24 % z původní ceny 47 851 Kč. Do lokality Gran Canaria, kde se ubytování Cordial Mogan Playa nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Užijte si nádhernou zimní dovolenou na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Kanárské ostrovy - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Kanárských ostrovech.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Kanárských ostrovech. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Kanárské ostrovy, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Kanárské ostrovy - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Kanárských ostrovech můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.