Kanárské ostrovy - bungalovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 169

Nejlevnější Kanárské ostrovy - bungalovy

Nejlevnější Kanárské ostrovy - bungalovy

Nejlevnější dovolenou Kanárské ostrovy - bungalovy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Checkin Bungalows Atlantida. Svou rekreaci v období od 4.5. do 11.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 13 392 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 37 % z původní ceny 21 257 Kč. Checkin Bungalows Atlantida je situován v letovisku Tenerife. Doprava do letoviska Tenerife je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute na Kanárských ostrovech s průměrnou recenzí 76 % dle 12 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kanárské ostrovy - bungalovy

Kanárské ostrovy - bungalovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kanárských ostrovech? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Checkin Bungalows Atlantida v letovisku Tenerife. V období od 1.10. do 11.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 18 749 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 76 % podle 12 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 29 % z původní ceny 26 407 Kč. Do lokality Tenerife, kde se ubytování Checkin Bungalows Atlantida nachází, se dostanete letecky, z letiště Budapešť. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Kanárských ostrovech.

Kanárské ostrovy - bungalovy - nejlepší recenze

Kanárské ostrovy - bungalovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 76 % má podle 12 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Checkin Bungalows Atlantida. V termínu od 9.11. do 16.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 17 734 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 32 % z původní ceny 26 079 Kč. Do lokality Tenerife, kde se ubytování Checkin Bungalows Atlantida nachází, se dostanete letecky, z letiště Budapešť. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Last Minute na Kanárských ostrovech s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Kanárské ostrovy - bungalovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Kanárských ostrovech.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Kanárských ostrovech. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Kanárských ostrovech bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - bungalovy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Kanárských ostrovech. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Kanárské ostrovy, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Kanárské ostrovy - bungalovy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Kanárských ostrovech můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenakanary.cz - porovnání cen zájezdů na Kanárské ostrovy. Web Dovolenakanary.cz využívá cookies.